transmisje transmisja  internetowa

produkcja filmowa i telewizyjna
realizacja transmisji na żywo
wynajem wozu transmisyjnego

  1. aktualności
  2. oferta
  3. wynajem sprzętu
  4. transmisja online
  5. realizacje
  6. kontakt

oferta - produkcja tv

Kamera za milion dolarów, światło za dwa, scenografia za trzy a efekt warty zero. To nie kamera, nie scenografia tworzą jakość filmu tylko człowiek. Sprzęt jest tylko narzędziem wartym tyle co umiejętności człowieka.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się naszą ofertą.

realizacje na żywo - live

produkcja filmowa

transmisja online kreska

Oferujemy Państwu pomoc w przygotowaniu merytorycznym i technicznym pomysłu, przygotowaniu scenariusza i storyboardu. Zapewniamy pełną obsługę planu zdjęciowego pod względem logistycznym i technicznym (kamery, wózki i krany kamerowe, oświetlenie itp.) Zajmujemy się również kompleksową produkcją: montaż, efekty specjalne, udźwiękowienie, animacja 2D/3D, przygotowanie do emisji, mastering DVD/BluRay oraz przygotowanie do dystrybucji.

transmisja na żywo - live

produkcja telewizyjna

transmisja online kreska

Realizujemy programy i reportaże, od koncepcji do przygotowania do emisji oraz jako podwykonawcy (realizacja obrazu, dźwięku, wynajem sprzętu). Współpracujemy z redakcjami kanału TVN, takimi jak: Dzień Dobry TVN, Co Za Tydzień,oraz z innymi podmiotami grupy ITI (TVNTurbo, NSport, TVNStyle). Współpracujemy również z telewizjami Tvp, Polsat oraz portalami internetowymi Onet i Plejada.

Transmisje do internetu, transmisje online oraz pozostałe usługi wykonujemy na terenie całej Polski oraz poza jej granicami.
Bielsko Biała, Bydgoszcz, Białystok, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Katowice, Lublin, Łódź, Opole, Poznań, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Śląsk, Trójmiasto, Małopolska

FARON - realizacja transmisji online obrazu i dźwięku, produkcja filmowa, telewizyjna, transmisje do internetu, transmisje punkt - punkt, transmisje satelitarne, transmisja online, transmisje na żywo, wynajem sprzętu tv, wóz transmisyjny - wynajem.

FARON
43-346 Bielsko-Biała Szarych Szeregów 22
telefon: +48 606 340 914

Darmowy licznik odwiedzin