wynajem wozu transmisyjnego

telebimy, wóz transmisyjny wynajem
realizacja na żywo obrazu i dźwięku
transmisje do internetu

  1. aktualności
  2. oferta
  3. wynajem sprzętu
  4. transmisja online
  5. realizacje
  6. kontakt

wynajem - telebimy

Mimo że różne to jednak podobne, telewizor w domu - telebim na dworze. O jakości wyświetlanego obrazu (komforcie widza) zarówno w pierwszym jak i drugim przypadku decydują te same parametry techniczne - rozdzielczość ekranu (wielkość piksela), kąty widzenia (kąt pod jakim możemy zobaczyć obraz bez zniekształceń kolorów) oraz wielkość przekątnej ekranu (odległość od ekranu z jakiej będziemy patrzyli na obraz).

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z możliwościami technicznymi oraz ofertą wynajmu telebimu.

telebim-wóz transmisyjny

telebimy, ekrany smd

transmisja online kreska

Proponujemy Państwu wynajem telebimów o bardzo dobrych parametrach technicznych. Telebim zbudowany został na bazie trójkolorowych diod smd o rozdzielczości piksela 8mm. Tego typu budowa zapewnia bardzo dobre odwzorowanie szczegółów obrazu (niezależnie od kąta patrzenia na telebim) oraz widoczność w słoneczne dni.

Telebimy mogą składać się z 40 elementów wielkości 0.8m na 0.8 metra ułożone w dowolne kształty. Standardowo telebim posiada ramę nośną która pozwala na zawieszenie go na wysokości pomiędzy 3.5m a 8.5m. W razie potrzeby telebim może zostać podwieszony do konstrukcji sceny.

wóz transmisyjny - transmisje na telebim

transmisje na telebimy, realizacja obrazu

transmisja online kreska

Telebim to nie wszystko, najważniejsze jest to co i w jaki sposób na nim pokażemy. Zapewniamy kompleksową obsługę począwszy od realizację obrazu na żywo transmisje sygnału (na ekrany oraz telebimy) na transporcie kończąc. Do obsługi sprzętu (kamery, miksery wizji, dźwięku) zatrudniamy osoby na co dzień współpracujące z największymi stacjami telewizyjnymi w Polsce.

Odległość to nie problem, nie tylko w sytuacji gdy telebim znajduje się w samym centrum wydarzenia, ale w momencie kiedy telebimy znajdują się wiele kilometrów od eventu. Zapewnimy łącza do przesyłu obrazu i dźwięku bez opóźnień (transmisje punkt-punkt) tak aby widzowie mogli "przenieść się" w samo serce wydarzenia.

telebim wynajem telebim wynajem telebimy wynajem telebimy wynajem telebimy wynajem wozu transmisyjnego

Usługi wozem transmisyjnym, transmisje na telebimy, realizacje na żywo obrazu i dźwięku wykonujemy na terenie całej Polski oraz poza jej granicami.
Bielsko Biała, Bydgoszcz, Białystok, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Katowice, Lublin, Łódź, Opole, Poznań, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Śląsk, Trójmiasto, Małopolska

FARON - wynajem wozu transmisyjnego, realizacja transmisji na telebimy obrazu, produkcja filmowa, telewizyjna, transmisje do internetu, transmisje satelitarne, wynajem sprzętu tv, wóz transmisyjny wynajem, telebim 8mm smd.

FARON
43-346 Bielsko-Biała Szarych Szeregów 22
telefon: +48 606 340 914