transmisje transmisja  internetowa

realizacje na żywo obrazu i dźwięku
transmisje internetowe realizacja
wynajem sprzętu - wóz transmisyjny

  1. aktualności
  2. oferta
  3. wynajem sprzętu
  4. transmisja online
  5. realizacje
  6. kontakt

oferta - realizacja na żywo

W dzisiejszych czasach odchodzi w zapomnienie wyobrażenie że realizacja na żywo oraz transmisja takich wydarzeń jak koncert, zawody sportowe czy event firmowy wymaga zaangażowania dwóch autobusów ludzi oraz kilku ciężarówek sprzętu. Obecnie sprawnie działający kilkunastoosobowy zespół fachowców profesjonalnie, szybko i na wysokim poziomie przygotuje realizację na żywo oraz transmisję organizowanego przez Państwa wydarzenia.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą różnego rodzaju realizacji na żywo obrazu i dźwięku oraz transmisji internetowych.

realizacje na żywo - live

realizacje na żywo (live) obrazu i dźwięku

transmisja online kreska

Proponujemy Państwu wielokamerową realizację na żywo, live obrazu w wysokiej rozdzielczości HD z przekazem na telebimy oraz transmisje na żywo do internetu z różnego rodzaju wydarzeń, eventów .
Zapewniamy całą infrastrukturę techniczną do produkcji telewizyjnej poza studiem, począwszy od wozu transmisyjnego, stanowisk komentatorskich, mobilnego studia tv, kończąc na systemach powtórkowych, łączach światłowodowych i serwerach video.

Aby podnieść atrakcyjność wydarzenia dla widzów oglądających realizację live na telebimach czy ekranach monitorów możemy przygotować dla Państwa:

- kompletne studio telewizyjne dla prowadzących wydarzenie oraz ich gości (ekspertów, sponsorów, zawodników)
- stanowiska dla komentatorów z możliwością podglądu sygnału z realizacji na żywo oraz wszystkich kamer
- oprawę graficzną realizacji na żywo (belki z podpisami gości w studio, tabele z wynikami, plansze, loga, zegary - również współpracujące z automatycznymi systemami pomiaru czasu)
- dodatkowe materiały audiowizualne (filmy, prezentacje, reklamy, itp).
- serwer oraz stronę www na potrzeby realizacji transmisji
- realizację transmisji obrazu z dronów

Po zakończeniu eventu zarejestrowany materiał video możemy:
- wydać w formie reportażu / skrótu z wydarzenia (CD, DVD)
- umieścić (w całości bądź formie skrótu) na Państwa stronie internetowej, kanałach YouTube lub zarchiwizować na naszych serwerach tak aby mieli Państwo zawsze i wszędzie do nich dostęp.

Dzięki dużemu doświadczeniu zdobytemu przy współpracy z takimi stacjami telewizyjnymi jak TVN, TVP, Polsat oraz posiadanemu swojego zaplecza technicznego jesteśmy w stanie zorganizować realizację obrazu i dźwięku oraz transmisje do internetu zarówno małego jak i dużego wydarzenia.

Do wyceny każdego zlecenia (realizacji na żywo obrazu oraz transmisji do internetu) podchodzimy indywidualnie. Koszt realizacji zależy przede wszystkim od ilości sprzętu (kamery, stabilizacja ruchu, krany, drony, ilość potrzebnego okablowania) oraz liczby osób potrzebnych do obsługi (operatorzy kamer, dźwiękowcy , realizatorzy)

Jesteśmy w stanie dopasować się do już istniejącego budżetu przewidzianego na realizację transmisji.

Realizacja na żywo obrazu, transmisje do internetu, transmisje online oraz pozostałe usługi wykonujemy na terenie całej Polski oraz poza jej granicami.
Bielsko Biała, Bydgoszcz, Białystok, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Katowice, Lublin, Łódź, Opole, Poznań, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Śląsk, Trójmiasto, Małopolska

FARON - realizacja na żywo obrazu, realizacja na żywo dźwięku, produkcja filmowa, telewizyjna, transmisje do internetu, transmisje punkt - punkt, transmisje satelitarne, transmisja online, transmisje na żywo, wynajem sprzętu tv, wóz realizacyjny - wynajem.

FARON
43-346 Bielsko-Biała Szarych Szeregów 22
telefon: +48 606 340 914