transmisje, transmisja  internetowa, streaming, realizacja na żywo obrazu i dźwięku

transmisje internetowe, online
realizacja obrazu i dźwięku
wynajem sprzętu

  1. aktualności
  2. oferta
  3. wynajem sprzętu
  4. transmisja online
  5. realizacje
  6. kontakt

oferta

Kamera za milion dolarów, światło za dwa, scenografia za trzy a efekt warty zero. To nie kamera, nie scenografia tworzą jakość filmu tylko człowiek. Sprzęt jest tylko narzędziem wartym tyle co umiejętności człowieka.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się naszą ofertą (realizacje na żywo obrazu i dźwięku, transmisje internetowe, produkcja transmisji internetowych, produkcja filmowa i telewizyjna, wynajem sprzętu - wóz transmisyjny, telebimy).

realizacje na żywo - live

realizacje na żywo (live) obrazu i dźwięku

transmisja online kreska

Proponujemy Państwu wielokamerową realizację na żywo, live obrazu w wysokiej rozdzielczości HD oraz transmisje na żywo do internetu z różnego rodzaju wydarzeń, eventów. Zapewniamy całą infrastrukturę techniczną do produkcji telewizyjnej poza studiem, począwszy od wozu transmisyjnego... czytaj więcej

realizacje na żywo - live

transmisje internetowe, streaming, transmisja online, serwery video

transmisja online kreska

W celu szerokiego rozpowszechnienia organizowanego przez Państwa wydarzenia możemy zaoferować między innymi: transmisję na żywo online, serwery video... czytaj więcej

wóz transmisyjny wynajem

wynajem sprzętu - wóz transmisyjny

transmisja online kreska

Wóz transmisyjny użyty do realizacji na żywo obrazu oraz transmisji do internetu w większości przypadków będzie zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż przygotowywanie ... czytaj więcej

realizacje na żywo - live

kampanie reklamowe, systemy wizualne, wydawnictwa

transmisja online kreska

Opracowujemy dla Państwa koncepcje i strategie reklamy. Dobieramy odpowiednie narzędzia i kanały komunikacji. Tworzymy wizerunek firmy – identyfikację wizualną, na którą składają się następujące elementy:
-logo oraz podstawowe akcydensy (wizytówki, papier firmowy, koperty)
-layout reklamy prasowej, podstawowe wydawnictwa, teczki firmowe
-ubrania robocze, tablice dojazdowe, samochody służbowe i wiele innych
Projektujemy i drukujemy kalendarze, foldery, plakaty, ulotki, poradniki oraz inne formy wydawnicze.
Wykorzystujemy również inne narzędzia do promocji firmy - formy multimedialne (banery,prezentacje, strony www) oraz filmy promocyjne czy instruktarzowe.

realizacja live obrazu i dzwieku

produkcja filmowa i telewizyjna

transmisja online kreska

Oferujemy Państwu pomoc w przygotowaniu merytorycznym i technicznym pomysłu, przygotowaniu scenariusza i storyboardu. Zapewniamy pełną obsługę planu zdjęciowego pod względem logistycznym i technicznym... czytaj więcej

FARON - Realizacja na żywo obrazu i dźwięku, produkcja filmowa, telewizyjna, transmisje do internetu, transmisje punkt - punkt, transmisje satelitarne, transmisja online, wynajem sprzętu tv, wóz transmisyjny - wynajem.

Transmisje do internetu, realizacje na żywo obrazu oraz pozostałe usługi wykonujemy na terenie całej Polski oraz poza jej granicami.

FARON
43-346 Bielsko-Biała Szarych Szeregów 22
telefon: +48 606 340 914