transmisje transmisja  internetowa

transmisje internetowe, online
realizacja transmisji na żywo
wynajem wozu transmisyjnego

  1. aktualności
  2. oferta
  3. wynajem sprzętu
  4. transmisja online
  5. realizacje
  6. kontakt

oferta - transmisje, streaming

Choć od pierwszej transmisji na odległość ruchomego obrazu minęło już prawie 90 lat, to prawdziwa rewolucja w tej dziedzinie nastąpiła całkiem niedawno, końcem lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku wraz z rozwojem sieci internetowej. Niestety w tamtym czasie koszty realizacji jak i jakość transmisji internetowej pozostawiała wiele do życzenia. Obecnie wraz z gwałtownym rozwojem technologi oraz samej sieci internetowej, jesteśmy wstanie zaproponować Państwu transmisje do internetu w jakości nie odbiegającej od standardów transmisji telewizyjnej jednak przy koszcie realizacji transmisji nieporównywalnie niższym.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą różnego rodzaju transmisji oraz realizacji na żywo obrazu i dzwięku.

realizacje na żywo - live

transmisja internetowa, transmisja online

transmisja online kreska

W celu szerokiego rozpowszechnienia oraz dotarcia do wielu odbiorców organizowanego przez Państwa wydarzenia możemy zaoferować między innymi:

- transmisję na żywo online na kanały różnych mediów społecznościowych - facebook, google+
-transmisję do internetowych portali streamingowych takich jak YouTube, Livestream, Ustream
- transmisję na stronę www przygotowaną przez nas na potrzeby organizowanego przez Państwa eventu (przykładowy adres www.twójevent.transmisja.online)
- archiwizację materiałów na naszych serwerach tak aby mieli Państwo zawsze do nich dostęp
- skonfigurowanie i umieszczenie odtwarzacza video z transmisją live na Państwa już istniejącej stronie www
- transmisje na żywo bez opóźnień w dowolną wybraną przez Państwa lokalizację niezależnie od miejsca w którym odbywa się event
- realizację transmisji sygnału video na telebimy, monitory

transmisja na żywo - live

transmisje punkt-punkt, serwery video

transmisja online kreska

Dodatkowo oprócz standardowej transmisji do internetu możemy zaproponować Państwu transmisję obrazu i dźwięku tzw punkt-punkt.

Transmisję tego typu przeprowadzamy tylko poprzez nasze serwery kodowanymi kanałami bez możliwości dostępu do sygnału audio-video osób niepowołanych Dużą zaletą tego typu transmisji oprócz bezpieczeństwa jest bardzo małe opóźnienie sygnału video umożliwiające swobodne prowadzenie video-konferencji bez długiego (nawet kilkudziesięcio sekundowego jak w przypadku darmowych platform typu YouTube) oczekiwania na odpowiedź od rozmówcy.

Transmisje typu punkt-punkt sprawdzają się podczas transmisji obrazu na telebimy znajdujące się w dużej odległości od wozu realizacyjnego. Transmisje typu punkt-punkt są niezbędne przy różnego rodzaju zawodach przeprowadzanych na rozległym terenie (kolarstwo, rajdy samochodowe, biegi narciarskie, maratony). Dzięki takim transmisją możemy pokazać zarówno start, odcinki w środku trasy jak i metę, mimo że są one oddalone od siebie nawet o wiele kilometrów.

Transmisje internetowe, realizacja na zywo obrazu i dzwieku - zastosowania:

Transmisje internetowe kongresów, konferencji, transmisje internetowe wywiadów (przekazywane na żywo w miejsce eventu), transmisja internetowa koncertów, transmisje internetowe szkoleń, transmisje punkt - punkt (video-konferencje pomiędzy różnymi oddziałami firmy znajdującymi się w różnych miastach Polski), realizacja transmisji internetowych zawodów sportowych, transmisja live wydarzeń samorządowych, transmisja live posiedzeń sejmików, transmisja na żywo pokazów produktów, transmisja na żywo konferencji prasowych, transmisja na żywo z losowań, rozstrzygnięć konkursów.

Transmisje do internetu, transmisje online oraz pozostałe usługi wykonujemy na terenie całej Polski oraz poza jej granicami.
Bielsko Biała, Bydgoszcz, Białystok, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Katowice, Lublin, Łódź, Opole, Poznań, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Śląsk, Trójmiasto, Małopolska

FARON - realizacja transmisji online obrazu i dźwięku, produkcja filmowa, telewizyjna, transmisje do internetu, transmisje punkt - punkt, transmisje satelitarne, transmisja online, transmisje na żywo, wynajem sprzętu tv, wóz transmisyjny - wynajem.

FARON
43-346 Bielsko-Biała Szarych Szeregów 22
telefon: +48 606 340 914