transmisje transmisja  internetowa

realizacja na żywo obrazu i dźwięku
transmisje do internetu
wynajem sprzętu tv

  1. aktualności
  2. oferta
  3. wynajem sprzętu
  4. transmisja online
  5. realizacje
  6. kontakt

aktualności

transmisja na zywo koncertu

"Dwugłowy Smok" - wydanie dvd

transmisja

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom wszystkich fanów Smoka, informujemy, że wprowadziliśmy do sprzedaży ogólnopolskiej on-line oraz w wybranych punktach w całej Polsce limitowaną wersję filmu na dvd wraz z mapą przewodnikiem po górnośląskiej architekturze 20-lecia międzywojennego.

"Dwugłowy Smok" to krótki epizod wspólnej polsko-niemieckiej historii, którą rozpoczął w 1921 roku podział Górnego Śląska na dwa wrogo nastawione do siebie Państwa a zakończył wybuch drugiej wojny światowej. W konsekwencji Górny Śląsk, w ciągu zaledwie kilku lat, z prowincjonalnego pogranicza stał się najbardziej progresywnym eksperymentem urbanistycznym Europy pierwszych lat 30tych XX wieku.

transmisja na zywo koncertu

Mapa-przewodnik + film "Dwugłowy Smok" -cena 45 zł

transmisja

Standardowo dvd wysyłamy Pocztą Polską - koszt 8zł (list polecony, bezpieczna koperta), możliwa wysyłka kurierem koszt 24zł.
Przy zakupie powyżej 5 sztuk pokrywamy koszt wysyłki kurierem. Jeżeli są Państwo zainteresowani zamówieniem większej ilości, prosimy o kontakt w celu indywidualnego ustalenia warunków zamówienia.

Zamówienia prosimy przesyłać pod adres faronmontaz produkcja filmowa i telewizyjnafaron.pl.

Po otrzymaniu zamówienia prześlemy Państwu wiadomość z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia do realizacji. Zamówienie zostanie wysłane następnego dnia roboczego po otrzymaniu wpłaty na konto bankowe. Dane do przelewu znajdą Państwo w dziale kontakt.

FARON - Realizacja na żywo obrazu i dźwięku, produkcja filmowa, telewizyjna, transmisje do internetu, transmisje punkt - punkt, transmisje satelitarne, wynajem sprzętu tv, wóz transmisyjny - wynajem.

Transmisje do internetu, realizacje na żywo obrazu oraz pozostałe usługi wykonujemy na terenie całej Polski oraz poza jej granicami.

FARON
43-346 Bielsko-Biała Szarych Szeregów 22
telefon: +48 606 340 914